armed_dangerous-project-image_rqmtGHm
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ-СЕРІАЛУ ОЗБРОЄНІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ
31-го січня, о 19:00, в приміщенні фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться відкриття виставки-серіалу Озброєні та небезпечні, курованої Миколою Рідним та Катериною Філюк. Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни. Виставка працюватиме до 17 березня.

Озброєні та небезпечні — це проект-платформа, що об’єднує групу художниць/художників та режисерок/режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно. Художником Миколою Рідним було ініційовано реалізувати проект у формі відео-серіалу, присвяченого темі мілітаризації суспільства та, зокрема, ставленню молоді до насилля та зброї. Постановочні та документальні сцени були зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що траплялися автору та його друзям. Ці сцени становлять основу перших епізодів серіалу. Їхня рефлексія спрямована на відображення крихкого становища українського суспільства, що зазнає зовнішнє військове втручання на сході та активність ультраправих рухів всередині країни. Тема існування людини, що прагне емансипації суспільства в агресивному консервативному середовищі, обертається навколо взаємовідносин повсякдення, інтернету та кінематографу.
Деталі події:

Учасники проекту: Пьотр Армяновський, Станіслав Бітюцький, Еліас Парвулеско, Оксана Казьміна, Аліна Клейтман, Валентина Петрова, Сашко Протяг, Олексій Радинський, Даніїл Ревковський, Микола Рідний, Філіп Сотниченко, Анна Щербина, Fantastic Little Splash.

Куратори: Микола Рідний та Катерина Філюк

Час: четверг, 31 січня; 19:00

Місце: IZONE. Creative Community; другий поверх. Вул. Набережно-Лугова, 8


Організаційні партнери проекту:

ЄрміловЦентр — центр сучасного мистецтва, заснований у Харкові в 2012 році. Місія центру полягає в популяризації сучасного мистецтва, створення простору і можливостей для комунікації та взаємодії художників, критиків, кураторів, дослідників. Одними із головних напрямків діяльності є підтримка інновацій, розвиток вітчизняного арт-середовища та міжнародної співпраці, формування розуміння сучасного мистецтва як необхідної умови зростання якості життя та розвитку громадянського суспільства. На сьогодні ЄрміловЦентр – це лабораторія молодих авторів, що працюють в сучасному мистецтві та культурі, інституція, що ставить за пріоритет міжнародне співробітництво та міжкультурний діалог.

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ — це платформа сучасної культури, яка була заснована 2010 року в Донецьку та переїхала до Києва у 2014 після військового захоплення своєї території. Місія фонду — сприяти позитивним перетворенням в Україні за допомогою культури. З часу заснування ІЗОЛЯЦІЯ реалізувала понад 40 міжнародних проектів, підтримуючи соціально ангажованих митців і культурних менеджерів у Києві, Україні та всьому світі, а також слугуючи ресурсом для міжнародних кураторів, дослідників, художників і культурних дипломатів. ІЗОЛЯЦІЯ здійснює свою діяльність у трьох взаємопов’язаних напрямах: у сфері мистецтва, освіти та проектів, пов’язаних з активізацією української креативної спільноти.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.


Головний інформаційний партнер проекту - медіа-платформа Заборона

/
УКР
ПРОЕКТ РЕАЛІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ. ДИЗАЙН - GUZHVA. 2019
REC