ЕЛІАС ПАРВУЛЕСКО


РЕЖИСЕР ТА ДОСЛІДНИК КІНО

Він народився у 1985 році. Вивчав інженерію (Київський університет економіки та технологій транспорту, 2002-2007), сучасне мистецтво (Курс мистецтва, освітній проект «Метод Фонду», 2014-2015) та кінознавство (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, 2016-2018).

Співзасновник та редактор інтернет-журналу про авторське кіно «Cineticle»
(2010-2015). Співробітник науково-програмного відділу Національного центру Олександра Довженка (з 2015). Співзасновник кінооб’єднання «ruїns collective» (2017-). Еліас Парвулеско є автором фільмів: «dendro dreams» (2018; спільно з Тетою Цибульник), «Атомоград. Монтаж утопії» (2016; спільно з Станіславом Мензелевським та Анною Онуфрієнко), «Рожева мапа» (2016) та інших.

Його роботи було показано на Їглавському міжнародному кінофестивалі документального кіно, Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість», виставках «Сірий куб», Центр візуальної культури, Київ (2018) та «Сьогодні ми не зустрінемся», Closer, Київ (2015) та інших.

FANTASTIC LITTLE SPLASH


ХУДОЖНЯ ГРУПА

Художня група, що досліджує природу інформації. Групу цікавлять теми взаємопроникнення альтернативних реальностей, а також людський вимір цифрових медіа. «Fantastic Little Splash» працюють з відео, 3D-графікою, віртуальними просторами. До складу групи входять артистка, режисерка та журналістка Лєра Мальченко та художник і режисер Олександр Ганц. Учасники живуть і працюють у місті Дніпро, Україна.

Група здійснила персональні виставки: «Вперед, угору, навсібіч», Єрмілов Центр, Харків (2018), «xoax», Dymchuk Gallery, Київ (2018). Їх документальний фільм «Метро» було показано на кінофестивалях: Docudays UA, Україна (2018), Cinepobre Film Festival, Мексика (2017), Revelation Film Festival, Австралія (2017) та інших.

МИКОЛА РІДНИЙ


ХУДОЖНИК ТА КІНО РЕЖИСЕР

Народився 1985 року у Харкові. Закінчив Харківську Державну Академію дизайну та мистецтв у 2008 році. В 2005 році він став співзасновником групи SOSка. виступив куратором ряду міжнародних проектів в Україні серед яких «Після перемоги» (Єрмілов-центр, Харків, 2014), «Нова історія» (група SOSка, Харківський художній музей, 2009) та інші. З 2017 року є співредактором онлайн журналу про мистецтво та суспільство «Prostory». Живе та працює в Києві.

Його роботи знаходяться у публічних колекціях Пінакотеки сучасності в Мюнхені, Neuer Berliner Kunstverein, Музеї сучасного мистецтва у Варшаві, «V-A-C foundation» у Москві та інших. Його фільми були показані на «Transmediale», Берлін (2019), Kasseler Dok fest (2018), Docudays UA, Київ (2016) та інших.

РЕЖИСЕР:ЕПІЗОД 1 / ЕПІЗОД 2

САША ПРОТЯГ


ФІЛЬММЕЙКЕР

Народився в 1978 році в Узбекистані. Займається кіно з 2006 року. В 2018 році разом з Олександром Суровцовим, Вовою Морроу та Іриною Березневою, заснував ГО «Фріфілмерз» для підтримки і просування документального і експериментального кінематографу на Сході України (http://freefilmers-mariupol.tilda.ws/). В 2018 році разом з Оксаною Казьміною режисував проект «ТворчСхід», в межах якого були відзняті два фільми про культурні феномени Сходу України. Живе та працює у Маріуполі.

Його фільми були показані на фестивалях «MeetDocs» у Харкові, фестивалі кіно та урбаністики «86» у Славутичі, у «Платформі ТЮ» у Мариуполі та інших.

АННА ЩЕРБИНА


ХУДОЖНИЦЯ ТА РЕМІСНИЦЯ

Працює з різними медіа: від живопису до відео- та аудіоінсталяції.

Народилася у Запоріжжі. У 2015 році закінчила Київську Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Співзасновниця та учасниця груп ЙОД (2013-2015) та Колективу Конкретних Дат (2015-2017). Живе та працює в Києві.

Анна Щербина брала участь у виставках: «Свій простір», PinchukArtCentre, Київ (2018), “Textus”, Центр візуальної культури, Київ (2017) та інших.

СТАНІСЛАВ БИТЮЦЬКИЙ


РЕЖИСЕР ТА ДОСЛІДНИК КІНО

Коло інтересів: історія українського кінематографу та історія України, колективна та індивідуальна пам'ять.

Народився у Києві. Навчався у Київському національному університеті архітектури. Працював кінокритиком в українських ЗМІ, наразі займає посаду провідного кінознавця у Національному Центрі Олександра Довженка.

У 2014 році зняв свій дебютний фільм «До побачення, сінефіли». У 2017 році з фільмом «24» переміг на Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів (KISFF) та отримав нагороду Національного союзу кінематографістів України за кращий короткометражний фільм року.

ПЬОТР АРМЯНОВСЬКИЙ


ПЕРФОРМЕР ТА РЕЖИСЕР

Народився у 1985 році у Донецьку. Навчався у Євгена Чистоклетова, Марини Абрамович, Януша Балдигі.

Лауреат кінофестивалів «Docudays UA» та «Відкрита ніч» у Києві, «MyStreetFilms» у Славутичі. Приймав участь виставках: «Ukraine: Learning from a good neighbour 1918-2018», Pasinger Fabrik GmbH, Мюнхен, (2018), «Перманентна революція», Музей Людвіга, Будапешт (2018), «Олімпіада-84 в Донецьку», Центр візуальної культури, Київ (2016) та інших.

РЕЖИСЕР:СЛОВ'ЯНСЬК

АЛІНА КЛЕЙТМАН


ХУДОЖНИЦЯ, ПРАЦЮЄ З ВІДЕО, ІНСТАЛЯЦІЄЮ ТА СКУЛЬПТУРОЮ

Народилась у Харкові. Навчалась у Харківській державній академії дизайну та мистецтв та Московській школі фотографії та мультимедіа ім. О. Родченко. З 2009 року бере участь у виставках в Україні та за кордоном. 2010 року створила галерею-лабораторію «У Рози» в Харкові. У 2011, 2016 та 2018 роках була номінована на премію PinchukArtCentre. Живе та працює в Києві.

Брала участь у виставках: «Свій простір», PinchukArtCentre, Київ (2018), «Перманентна революція», Музей Людвіга, Будапешт (2018), Ризька фотобієнале (2018)

ОЛЕКСІЙ РАДИНСЬКИЙ


РЕЖИСЕР-ДОКУМЕНТАЛІСТ ТА ПУБЛІЦИСТ

Учасник Центру візуальної культури.

Його фільми брали участь у фестивалях в Оберхаузені, DOK Leipzig, Одеському міжнародному кінофестивалі, «Nowe Horyzonty» (Вроцлав), «86» (Славутич) тощо, а також були показані в Інституті сучасного мистецтва (Лондон), «e-flux» (Нью-Йорк), та «S A V V Y Contemporary» (Берлін) та інших.

ОКСАНА КАЗЬМІНА


РЕЖИСЕРКА ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ, ХУДОЖНИЦЯ

Закінчила факультет журналістики в ЛНУ ім. І. Франка (2006) та факультет режисури в КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого (2011). Викладала режисуру у Wesleyan University, США.

Разом із художником Анатолієм Бєловим заснувала проект про тілесність «Практики Тіла». Разом із художницею AntiGonna створила колектив «OKCAHAS». Роботи колективу досліджують жіночу тілесність та сексуальність. Із фільмом «Zarosli» колектив брав участь у фестивалях «Porn Film Festival Berlin», «Queere Woche Festival Leipzig», «Tel Aviv Queer Film Festival» та «Antwerp Queer Festival». Оксана Казьміна брала участь у виставках «Свій Простір», Pinchuk Art Centre (2018), Київській бієнале – Київська школа (2015), Одеській бієнале (2017), та інших.

РЕЖИСЕРКА:НАДЗВИЧАЙНА СКВІРТ

ВАЛЕНТИНА ПЕТРОВА


ХУДОЖНИЦЯ ТА ФЕМIНIСТКА

Живе i працює в Києвi.

ДАНІЇЛ РЕВКОВСЬКІЙ


ХУДОЖНИК, ЩО ПРАЦЮЄ З ГОСТРОСОЦІАЛЬНИМИ СЮЖЕТАМИ

Створює проекти на основі структурування і переосмислення побачених і зібраних матеріалів з міського простору, архівів і соціальних мереж.

Народився у Харкові, де живе і працює. Закінчив Харківську державну академію дизайну та мистецтв. Створив ряд проектів у співавторстві з Андрієм Рачинським. У 2018 році вони були номіновані на премію PinchukArtCentre.

Разом з Рачинським створили персональні виставки: «Кіптява», Галерея «Артсвіт», Дніпро (2018), «Війна написів», Мала галерея Мистецького Арсеналу, Київ (2016) та інші.

ФІЛІП СОТНИЧЕНКО


КІНОРЕЖИСЕР ТА ПРОДЮСЕР

Народився у 1989 році в Києві, у родині організатора кіновиробництва. Навчався у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, спочатку – на кінознавстві, зараз закінчує режисерську майстерню. Співзасновник ГО «СУК», куратор національного кіноконкурсу на фестивалі «ГОГОЛЬFEST».

Вибрана фільмографія: «Технічна перерва» (2017), «Цвях» (2016), «Син» (2015). Фільм «Технічна перерва» здобув нагороди на кінофестивалях «Tallinn Black Nights» в Естонії (2017) та «MediaWave» в Угорщині (2018).

ENG
/
УКР
ПРОЕКТ РЕАЛІЗОВАНО ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ. ДИЗАЙН - GUZHVA. 2019
REC